Za účelom zlepšenia služieb využívajú naše stránky súbory ”cookies”. Prezeraním našich stránok vyjadrujete svoj súhlas s ich použitím. Zavrite okno kliknutím na OK.

Informácie o preprave a vrátení tovaru


Objednaný tovar bude na Vami udanú adresu doručený kuriérskou spoločnosťou GLS. Kuriérska služba doručí objednaný tovar do 2 až 4 pracovných dní odo dňa expedície zásielky.
Žiaľ, prácu GLS nedokážeme ovplyvňovať, preto nevieme vyžiadať ani zaručiť presný termín dodania tovaru.

Naše skúsenosti ukazujú, že sa kuriéri snažia pružne reagovať na žiadosti uvedené v rubrike „Poznámka zákazníka“. Telefónne číslo zadané počas registrácie uvádzame aj na balíkoch, preto ak Vás kuriér nenájde na uvedenej adrese, zavolá Vám a dohodnete si miesto a čas prevzatia zásielky.


Dodanie tovaru: 2-4 pracovné dni

Ak chcete sledovať trasu svojich obľúbených vôní, náš spolupracovník Vám s radosťou dodá číslo Vášho balíka, pomocou ktorého môžete v on-line systéme GLS služby tu sledovať pohyb Vašej objednávky.

Kuriérska služba GLS doručí Vašu objednávku do 2 až 4 pracovných dní medzi 8,00 – 17,00 od expedície balíka. GLS v deň doručenia zásielky informuje o doručení zásielky prostredníctvom sms správy. Pri objednávke nezabudnite uviesť Vaše telefónne číslo!

V prípade potreby môžete kontaktovať pracovníkov kuriérskej služby GLS počas pracovných dní v čase od 8,00 do 17,00 hod. na nasledovnom telefónnom čísle: +421 45 52 42 500* alebo 18 585*. Nezabudnite si pripraviť kód svojho balíka.

Cena prepravy: 4,40 €

Cena za dobierku: 0,80 €


Ak Vás kuriér nenájde na Vami zadanej adrese, tak sa objednaný tovar dostane do regionálneho depa, a GLS automaticky vykoná ďalší pokus o jeho doručenie.
Prevzatý balík si dôkladne skontrolujte v prítomnosti kuriéra. Ak zbadáte, že balík je poškodený, zásielku nepreberajte, a okamžite reklamujte u kuriéra. Reklamáciu GLS neprijíma, ak poškodenie balíka zistíte až po odchode kuriéra. ParfumClub neprijíma reklamácie za poškodenie zásielky počas prepravy.Ak ste si to predsa rozmysleli...


Zákazník má právo na odstúpenie od zmluvy do 30 kalendárnych dní za nasledovných podmienok:


  • 1. Právo na odstúpenie od zmluvy sa vzťahuje na všetky produkty, ktoré prídu späť na adresu ParfumClub-u (Produkt zašlite Slovenskou poštou na adresu: GLS Slovakia - Perfume point s.r.o, Budča 1039, 96233 Budča.) v nepoškodenom, nerozbalenom originálnom balení.
  • 2. Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na produkty, ktoré boli poškodené po prevzatí.
  • 3. Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na produkty uzavretých v ochrannom obale, ktoré nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený (parfémy, kozmetika, drogéria a pod.),
  • 4. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí zaslaním e-mailu.
  • 5. Cenu tovaru Vám vrátime do 14 pracovných dní prevodom na Vami požadovaný bankový účet. Záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na prepravné náklady. Náklady na prepravu tovaru k nám hradí zákazník.
  • 6. Naša spoločnosť nevracia peniaze za tovar, ktorý  bol čiastočne spotrebovaný . Tento bude zákazníkovi odoslaný späť, na náklady zákazníka.
  • 7. Ak platba za tovar prebehla vopred bankovou kartou alebo bankovým prevodom, v prípade odstúpenia od zmluvy pred doručením tovaru, alebo 8 dní po jeho obdržaní, cenu tovaru prevedieme na Váš bankový účet zníženú o poplatok za bankový prevod.