Za účelom zlepšenia služieb využívajú naše stránky súbory ”cookies”. Prezeraním našich stránok vyjadrujete svoj súhlas s ich použitím. Zavrite okno kliknutím na OK.

Záruka originality a kvality

Zaručujeme originalitu a kvalitu už vyše 10 rokov!


Spoločnosť Perfume Point s.r.o. prevádzkovateľ e-shopu Parfum Club, predáva výhradne originálne parfémy, ktorých kvalitu garantuje.


Spoločnosť Perfume Point s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu Parfum Club, predáva výhradne originálne parfémy, ktorých kvalitu garantuje, preto v prípade reklamácie, ak sa nejedná o reklamáciu dôvodu kvality produktu, tovar rozbalený z celofánového obalu a vyskúšaný tovar nemôžeme zobrať späť, nakoľko ho už ďalej nemôžeme predávať. Za pochopenie ďakujeme!

Ak by ste predsa z nejakého dôvodu neboli spokojný s objednaným a dodaným parfémom, kontaktuje náš zákaznícky servis. Naši spolupracovníci vám ochotne poradia ako najlepšie postupovať.

Ak ste obdŕžali iný produkt, aký ste objednali, volajte okamžite na zákaznícku linku, kde Vám ochotne poradia.
Volajte nám, ak máte nejaké pripomienky!
Balík po prevzatí od kuriéra okamžite otvorte a presvedčte sa o tom, či ste obdŕžali produkt, ktorý ste si objednali cez náš e-shop. Ak ste z nejakého dôvodu dostali iný produkt, žiadame Vás, aby ste celofánový obal nerozbalili, lebo ho už nevieme vymeniť. Produkt rozbalený z celofánového obalu sa považuje za používaný!
Balík okamžite rozbaľte!