Za účelom zlepšenia služieb využívajú naše stránky súbory ”cookies”. Prezeraním našich stránok vyjadrujete svoj súhlas s ich použitím. Zavrite okno kliknutím na OK.

O nás - Parfum Club


ParfumClub

Parfémy | Kozmetika | Kvalitné a originálne produkty za priaznivé ceny!

Parfém nie je iba vôňa, je oveľa viac... Parfém v nás vyvolá príjemný pocit, spomienku na prvú či poslednú veľkú lásku, dodáva osobný štýl, zvyšuje atraktivitu a sebavedomie. Ale najdôležitejšie je, že vôňa, ktorú si vyberieme, pomáha vyjadriť seba samého.

Predávame výlučne originálne parfémy a kozmetické prípravky, nakoľko produkty získavame výlučne z overených zdrojov, čo zaručuje, že si u nás vyberáte z najkvalitnejších originálnych parfémov.

Kvalitu a spoľahlivosť zaručuje prevádzkovateľ webovej stránky Perfume point s.r.o., ktorý úspešne pôsobí na medzinárodnom trhu už viac ako 10 rokov. Spoločnosť Perfume point s.r.o. sa obchodovaním s parfémami a kozmetickými produktmi zaoberá od roku 2007, a svojim zákazníkom prináša stále širšiu ponuku produktov za čoraz priaznivejšie ceny. Vďaka tomu nájdete v našom e-shope najnovšie produkty, ktoré garantujeme, že sa čo najrýchlejšie a za najlepšie ceny dostanú k Vám.

Chceli by sme dosiahnuť, aby parfémy neboli iba výsadou vyvolených, preto ponúkame prostredníctvom nášho e-shopu možnosť nakupovania so zľavou.

Pridajte sa k nám! Čítajte naše zábavné a informačné príspevky a nakupujte za priaznivé ceny!V našom Magazíne a na facebookovskom profile si môžete prečítať zaujímavosti o histórii vybraných parfémov a aj o novinkách kozmetického priemyslu.

Srdečne Vás očakávame v našom e-shope s rôznymi akciami, novinkami, ale aj s overenými svetoznámymi značkami.

Veľmi si vážime Vašu priazeň.